Jesteś tutaj: Start /Akcesoria

Akcesoria RainbowPower Nozzle - elektryczna szczotka do odkurzacza Rainbow

Power Nozzle doskonale sprawdza się podczas czyszczenia dywanów, wykładzin, terakoty oraz innych twardych powierzchni. Szczotki Active-Edge pozwalają posprzątać trudno dostępne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Profesjonalna praca obrotowych szczotek sprawia, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiajac Twój dom czystym i odświeżonym. Dzięki reflektorom LED możesz sprzątać nawet przy zgaszonym świetle, gdyż oświetlają one drogę przed odkurzaczem i dbają, aby każdy kąt Twojego mieszkania został posprzątany.

Akcesoria Rainbow - Power Nozzle

Akcesoria Rainbow - Aqua Mate

Aqua Mate - wyczyść dywan swoim odkurzaczem Rainbow

Zmaksymalizuj możliwości czyszczące Twojego Rainbow stosując AquaMate i preparat czyszczący. Używając naturalnej siły czyszczenia wody i naszego specjalnie opracowanego rozwiązania AquaMate Carpet Cleaner jesteś w stanie doczyścić każdy dywan. Wszystko to dzięki szerokokątnym obrotowym szczotkom, które docierają do końca włókien dywanów.

Aquamate skutecznie usuwa zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin, a czyszczone powierzchnie szybko wysychają. Specjalny preparat AquaMate czyści, regeneruje i odświeża dywany.


RainJet - czyszczenie brudu i kurzu

RainJet w celu usunięcia brudu i kurzu z twardych powierzchni, wykorzystuje niedocenioną moc wody. Rain Jet posiada samodzielny zbiornik o pojemności umożliwiającej czyszczenie dużych powierzchni, wymienne gąbki i szczotki do szorowania brudu i zanieczyszczeń, gumowy fartuch, który w połączeniu z mocą przepływu powoduje bezsmugowe usuwanie wody z twardych powierzchni, dwie głowice czyszczące: gąbkę do delikatnych powierzchni oraz szczotkę do szorowania oraz precyzyjną kontrolę dozowania płynu czyszczącego.

Części do odkurzacza Rainbow - RainJet

Części do odkurzacza Rainbow - Rainbow Mate

Rainbow Mate - mała szczotka elektryczna (trzepaczka)

Poszerz możliwości czyszczenia swojego Systemu Rainbow dzięki szczotce elektrycznej RainbowMate. Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia trudno dostępnych miejsc (nieosiągalnych powierzchni). Ponadto Rainbow Mate zostało stworzone, aby pomóc Ci w czyszczeniu wykładzin na schodach, mebli tapicerowanych, materacy czy wnętrz samochodów. Szczotka elektryczna RBM jest lekka, mała i dodatkowo napędzana silnikiem, co wraz z odkurzaczem Rainbow podwaja siłę czyszczącą.


JetPad

Urządzenie JetPad jest przeznaczone do czyszczenia płytek, linoleum i innych twardych powierzchni podłóg. Jego bardzo szeroki rozmiar obejmuje dużą przestrzeń, co umożliwia czyszczenie nawet największego pomieszczenia w kilka minut.

JetPad wyposażony jest w dwie wkładki czyszczące wielokrotnego użytku z mikrofibry ze specjalnie zaprojektowanymi mikrowłóknami, które skutecznie przyciągają i jednocześnie zatrzymują kurz oraz brud. Po zakończeniu czyszczenia, po prostu wypierz wkładki czyszczące w pralce.

Potężny przepływ powietrza w Rainbow zapewnia, że wszelkie zabrudzenia i płyny zostają usunięte i nie przenoszą się na inne miejsca. Żaden inny produkt tego rodzaju nie dorównuje Rainbow w tym zakresie.

Części do odkurzacza Rainbow - Rainbow Mate

Odkurzacz Rainbow Części - Zapachy

Zapachy - odświeżaj powietrze podczas odkurzania

Wprowadź do swojego domu przyjemny zapach i orzeźwienie. Wystarczy, że dodasz tylko kilka kropli do pojemnika z wodą. Dzięki wysokiej koncentracji zapachu, wydajność każdej małej buteleczki jest ogromna. Każdy zestaw zawiera cztery kompozycje zapachowe: kwiat jabłoni, sosna syberyjska, fiołek, cytryna.


Preparaty - wyczyść swój dom kompletnie

Dzięki serii preparatów czyszczących możesz pozostawić dom i powietrze w należytym porządku. Dla Twojej wygody zostały opracowane następujące środki:

Fresh Air (Eliminuje nieprzyjemne zapachy z otoczenia pozostawiając powietrze świeżym i czystym.)
Rexafoamer (Usuwa wszystkie plamy z dywanów, wykładzin i tapicerki.)
AquaMate (Kombinacja czyszczenia, regeneracji, odświeżania i ochrony Twoich dywanów.)
Clean Floor (Idealny do czyszczenia bardzo zabrudzonych podłóg.)

Odkurzacz Rainbow Części - Preparaty

Akcesoria Rainbow - RainMate

RainMate - odświeżaj swoje powietrze z Rainbow

RainMate to profesjonalny odświeżacz powietrza, który bez współpracy z odkurzaczem Rainbow odświeży powietrze w Twoim domu. RainMate posiada własne zasilanie o mocy 40W, co pozwala na nieustanne korzystanie w domu z pełnej profilaktyki medycznej, jak np.: filtracja, nawilżanie, jonizacja czy inhalacja. Dodatkowo stosując olejki można uzyskać przyjemne, odświeżone i pachnące powietrze. Doskonale zaprojektowany, aby postawić go na każdym biurku, blacie lub w przedpokoju.

Akcesoria Rainbow - RainMate


Mini Jet

Nowa przystawka o dużej mocy służy do czyszczenia dywanów i wykładzin na małych powierzchniach i w miejscach trudno dostępnych. Łatwa w montażu i w obsłudze, wyposażona długi wąż, napełniany zbiornik i aplikator spray-u aktywowany spustem przy uchwycie.
Niezastąpiona do:

  • czyszczenia schodów i schowków wyłożonych wykładziną oraz małych dywaników,
  • czyszczenia mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej,
  • usuwania plam.
Akcesoria Rainbow - Mini Jet

Akcesoria Rainbow - Quart Basin4-Quart Basin
Dodatkowy 4 litrowy zbiornik na wodę przydatny podczas sprzątania dużych powierzchni lub prania dywanów wymagających większej ilości wody.


Akcesoria Rainbow - Extended HoseExtended Hose
Dłuższy wąż pomocny podczas odkurzania schodów, stropów lub wentylatorów.


Odkurzacz Rainbow Części - Rainbow SprayerRainbow® Sprayer
W połączeniu z odkurzaczem tworzy wygodny i funkcjonalny spryskiwacz do roślin lub szyb.


Odkurzacz Rainbow Części - RexafoamerRexafoamer
Po połaczeniu ze spryskiwaczem (Rainbow® Sprayer) oraz płynem Rexafoamer tworzy zestaw do wytworzania tzw. "suchej piany", dzięki czemu Twoje dywany, wykładziny czy meble tapicerowane mogą być prane w domu. "Sucha piana" ma właściwości krystalizujące, stąd brud i wszelkie zanieczyszczenia zostają błyskawicznie usunięte.


Odkurzacz Rainbow Części - Aerofresh BagAerofresh Bag
"Worek" z tworzywa sztucznego przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek.


Masz pytania dotyczące akcesoriów ?

 

*
- Pole wymagane
**
- Jedno z pól jest wymagane
Adres e-mail**:
Numer telefonu**:
 

DORADCA
Kontakt z doradcą
+48 32 781 03 05
*
- Pole wymagane
Treść pytania*:
Adres e-mail*: