Jesteś tutaj: Start /FAQ

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Najczęstrze pytania

Gdzie mogę zakupić system czyszczenia Rainbow?

Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie oraz zakupić system czyszczenia Rainbow, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych autoryzowanych punktów sprzedażowych i serwisowych. Wszystkie namiary dostępne są na naszej stronie internetowej w dziale sprzedaż.

Aby przekonać się o wyjątkowości naszego urządzenia, można także umówić się na niezobowiązującą prezentację.

Co wchodzi w skład zestawu?

Kupując system czyszczenia Rainbow, otrzymujesz cały zestaw akcesoriów, które pomogą Ci zachować czystość i świeże powietrze w Twoim domu. W zestawie znajdziesz m.in.: szczotkę do podłóg i ścian, szczotkę antystatyczną do kurzu, szczotkę tapicerską, ssawki szczelinowe: długą i krótką, końcówkę pompującą oraz odświeżacz. Wszystko to zapakowane w estetycznym przyborniku.

Czy system czyszczenia Rainbow obejmuje gwarancja?

Oczywiście. Pomimo tego, że jesteśmy pewni najwyższej jakości oferowanego przez nas produktu, zapewniamy siedmioletnią gwarancję producenta. W każdej sytuacji możesz także skontaktować się z naszymi serwisantami, którzy udzielą wszystkich potrzebnych informacji na temat oferowanego przez nas sprzętu.

Od lat cierpię na alergię. Czy mogę korzystać z systemu czyszczenia Rainbow?

Jak najbardziej, korzystanie z systemu czyszczenia Rainbow przez alergików jest wręcz wskazane, gdyż za jego pomocą można skutecznie zminimalizować działanie pyłów, kurzu, sierści czy roztoczy. Co więcej, system czyszczenia Rainbow pozostawia za sobą nie tylko czystą podłogę czy dywany, ale także świeże powietrze, którym na co dzień oddychamy.

Czy system Rainbow to jedyny sprzęt, jaki macie w ofercie?

System Rainbow to główny punkt naszej oferty, ale w naszym katalogu znajdziesz mnóstwo akcesoriów, które pomogą w utrzymaniu porządku i świeżego powietrza w Twoim domu.

Zapraszamy na stronę z naszą pełną ofertą.

Czy organizowane prezentacje są płatne lub zobowiązujące?

Prezentacje organizowane przez naszych przedstawicieli są zupełnie darmowe i nie zobowiązują do niczego. Dzięki nim możesz się przekonać, jak skutecznym narzędziem jest odkurzacz Rainbow. To także okazja, aby go osobiście przetestować, a także dopytać o wszelkie szczegóły naszych specjalistów.


Jeśli mają Państwo inne pytania zapraszamy do ich zadawania przez poniższy formularz.

 

*
- Pole wymagane
Treść pytania*:
Adres e-mail*:
 

DORADCA
Kontakt z doradcą
+48 32 781 03 05
*
- Pole wymagane
Treść pytania*:
Adres e-mail*: