Jesteś tutaj: Start /Rainbow

System Rainbow

Ziemia wykorzystuje wodę do oczyszczania się. Dzięki niej spłukuje brud, związuje cząstki stałe oraz kurz w powietrzu. Dzięki niej środowisko zewnętrzne w którym żyjemy jest czyste i pozbawione alergenów.

To naturalne.

Skoro doskonale sprawdza się na zewnątrz, to dlaczego nie wykorzystać tego w domu ?

System czyszczenia Rainbow wykorzystuje tą samą zasadę. Czyści dzięki Power of Water. Odkurzacze Rainbow nie tylko czyszczą. Poprawiają także naszą przestrzeń życiową.


Rainbow - Zdrowa czystość w twoim domu.

Rainbow - Zasada działania.


Wasze doświadczenia z Rainbow

Tadeusz ma kota
"W domu od zawsze były zwierzęta. Niestety wiązało się to z dużą ilością sierści, z którą zupełnie nie mogliśmy sobie poradzić. Problem udało się rozwiązać, kiedy zakupiliśmy odkurzacz Rainbow. Od tej pory w naszym domu łatwiej utrzymać porządek, a dzięki RainMate, który znajduje się w zestawie, w domu unosi się zauważalnie świeższe powietrze. Rekomendujemy odkurzacz Rainbow."

Mama Zosi chorującej na alergie
"Każdy, kto cierpi na alergię, zna ten problem... Za oknem kwitną kwiaty i pąki drzew. Niby wszystko pięknie, ale pojawiające się w domu pyłki skutecznie potrafią zniszczyć ten sielankowy nastrój. Znajoma poleciła mi odkurzacz Rainbow, który sama używała od jakiegoś czasu. Chociaż z początku nie dowierzałam, że cokolwiek może polepszyć moją dolę alergika, to teraz wiem, że to była jedna z moich najlepszych inwestycji w ostatnich latach. Każdemu polecam, zwłaszcza alergikom."

Helena nie radziła sobie z kurzem
"Rainbow to rewolucja w naszym domu. Po prostu. Urządzenie nie tylko dużo precyzyjniej czyści podłogę i dywany, ale także dzięki załączonym dodatkom filtruje powietrze i oczyszcza je z pyłków czy sierści zwierząt pozostawiając przy tym świeży zapach. Jest też łatwe i przyjazne w codziennym użyciu. Polecam wszystkim, dla których ważne są zdrowie i czystość w domu."

Patryk eksperymentuje z wodą
"Woda czyni cuda. Można też powiedzieć, że cuda czyni Rainbow. To urządzenie sprawiło, że dużo prościej utrzymać porządek w domu, gdyż charakteryzuje go wysoka skuteczność. Nie jest też problemem czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny czy wnęki. Każdy, kto będzie używał Rainbow, sam poczuje, że jest to wyjątkowe urządzenie."

Justyna mieszka w wiekowej kamienicy
"System Rainbow to produkt specjalny: bazuje na najnowszej technologii, a jednocześnie opiera się na najprostszym mechanizmie: wykorzystuje wodę zarówno do czyszczenia brudów na powierzchni, jak i odświeżania powietrza czy neutralizowania nieprzyjemnych zapachów. Ta ostatnia zaleta Rainbow jest szczególnie przydatna dla nas – mieszkańców pięknej, ale wiekowej kamienicy."


Budowa Rainbow

1 Szczotka do podłóg i ścian Stworzona specjalnie do czyszczenia powierzchni twardych paneli,parkietów,glazury oraz ścian. 2Szczotka antystatyczna (do kurzu) Stworzona, by dom lśnił czystością. Ściąga kurz z pomijanych miejsc, takich jak parapety, żaluzje, abażury, lampy, listwy, rośliny doniczkowe, ekrany i zasłony. 3Szczotka tapicerska Głęboko osadzony brud może zmniejszyć żywotność materiału, dlatego powstała szczotka, która usuwa brud z mebli tapicerowanych. 4Ssawka szczelinowa krótka Użyj ssawki do czyszczenia szczelin w miejscach wąskich i ciasnych, takich jak żeberka kaloryfera, szczeliny wzdłuż krawędzi podłogi, podłoga pod grzejnikiem, a zobaczysz jak szybko zagości u Ciebie porządek. 5Końcówka pompująca Przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a zarówno pomocna jest w nadmuchiwaniu zabawek i materacy. 6Ssawka szczelinowa długa Chłodnica lodówki przyciąga kurz i pył, który znacząco wpływa na obniżenie jej wydajności i podwyższenie cen za energięa. Dzięki ssawce szczelinowej długiej problem ten zostanie rozwiązany, gdyż skutecznie wyczyści lodówkę z wszelkich zanieczyszczeń. 7Przybornik Od teraz wszystkie używane przez Ciebie końcówki, możesz umieścić w specjalnie zaprojektowanym do tego "wieszaku", dzięki czemu ułatwi Ci to porządki domowe. 8Odświeżacz "Worek" z tworzywa sztucznego przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek.


Umów się na niezobowiązującą prezentację

 

*
- Pole wymagane
**
- Jedno z pól jest wymagane
Adres e-mail**:
Numer telefonu**:
 


Słowa skojarzone z tą stroną : system rainbow, odkurzacz wodny, odkurzacz dla alergików, odkurzacz z filtrem wodnym.

DORADCA
Kontakt z doradcą
+48 32 781 03 05
*
- Pole wymagane
Treść pytania*:
Adres e-mail*: